BAĞCILAR BOSCH SERVİSİ 0212 433 02 42

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi İstanbul’un tüm bölgelerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi oldukça dikkat edilmesi gereken ve ürün gruplarının onarımında titizlikle davranılması gereken hizmet grubudur. Hem mekanik hem elektronik parçalardan oluşum gösteren cihaz grupları; onarım aşamasındayken arızalı parçaları mutlaka tarafınıza SMS veya çağrı yoluyla bildirilmektedir. Haftanın yedi günü çağrı merkezi üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bosch Bağcılar Servisi ile hemen servis yazdırırak kollayca aynı gün içinde servis imkankarınından faydalanabilirsiniz.ekibizimiz %100 arıza tespitini doğru yaparak en güvenilir servis yetkilisimizle kolayca anında iletişim kurabilirsiniz.

  • Adresinize aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.
  • Cihazın onarımı sonrasında 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız.
  • İstanbul’un tüm bölgelerine servis imkanı sağlamaktayız.

Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi cihazın onarımını gerçekleştirdikten sonra 1 yıl boyuna garanti imkanı sağlamaktadır. Herhangi arıza tekrarında ücretsiz olarak ürünün onarımını gerçekleştirmektedir. Bu tip ürün gruplarında doğru Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi ile çalışmanız gerekmektedir. Hızlı, resmi ve garantili Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi ile çalışarak ürünü kısa süre içerisinde onarabilirsiniz. Bosch Beyaz Eşya Servisi ile iletişime geçmek için 0212 433 02 42numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Buraya Kadar Okuduğunuz Sizlere Teşekkür Edip İyi Sağlıklı Günler Dileriz..

http://www.bekoservis.net

http://www.arcelikbeko-servis.com.tr

http://www.bagcilarboschservisi.com

Leave a Comment