YENİBOSNA PROFİLO SERVİSİ 0212 433 02 42

  • Beyaz Eşya Servisi

Tüm Onarımlarda +1 Yıl Garanti

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servisi cihazın onarımını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve garantili onarım imkanı sağlamakta olan Beyaz Eşya Servisi cihazın onarımı sonrasında +1 yıl boyunca garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul’un tüm bölgelerinde aktif olarak servis hizmeti sunmakta olan Beyaz Eşya Servisi ile iletişime geçmek için 0212 433 02 42 numaralı Çağrı Merkezi ile iletişime geçmek için arayabilirsiniz. Çağrı Merkezi üzerinden haftanın yedi günü kesintisiz servis kaydı oluşturabilirsiniz.
İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet göstermekte olan Beyaz Eşya Teknik Servisi ilk etapta ürünün durumumunun tespitini gerçekleştirerek tarafınıza mutlaka bilgilendirme sağlamaktadır. Onayladığınız taktirde ürünün onarım aşamasını başlatmaktadır. Onarım sonrasında ücretsiz bakım gerçekleştiren servisimiz ile iletişime geçmek için 0212 433 02 42numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sağlamakta olan Beyaz Eşya Teknik Servisi hafta içi ve hafta sonu kesintisiz onarım desteği sunar.

Leave a Comment